a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us

Najczęściej zadawane pytania

1. Ile biletów kupić?

Jeden bilet to wstęp dla jednego dziecka (w cenie biletu dla dziecka, zawarte jest wejście dla jednej osoby dorosłej).
Każde dziecko musi posiadać swój bilet.
Bez biletu mogą wejść dzieci, poniżej 1 roku życia, które towarzyszą starszemu rodzeństwu i rodzicom.
Należy kupić tyle biletów, ile dzieci powyżej 1 roku życia ma wziąć udział w zabawie.
Dodatkowa osoba dorosła (np. w przypadku, gdy odwiedza nas 1 dziecko i dwóch dorosłych), dokupuje bilet wstępu „połówkę”, tuż przed wejściem, w cenie połowy biletu normalnego (nie połowa ceny promocyjnej/po rabatach) na dany termin. Ich ilość, w przeciwieństwie do biletów dla dzieci, nie jest ograniczona, więc jeżeli mamy kupiony wcześniej bilet dla dziecka na pewno będzie możliwość zakupienia biletu dla dodatkowego dorosłego tuż przed wejściem.
Czyli np.:
1 dziecko + 1 dorosły = 1 bilet
2 dzieci + 2 dorosłych = 2 bilety
1 dziecko + 2 dorosłych = 1 bilet + „połówka” dokupiona przed wejściem
3 dzieci + 1,2 lub 3 dorosłych = 3 bilety

2. Dla dzieci w jakim wieku przeznaczona jest zabawa?

Sugerujemy, że program jest odpowiedni dla dzieci w wieku 3-10 lat. Oczywiście można przyjść z dzieckiem w innym wieku, wówczas musi ono posiadać bilet. Wejście bez biletu jest możliwe dla dzieci poniżej 1 roku życia, które towarzyszą rodzicom i starszemu rodzeństwu.

3. Od ilu dzieci i w jakiej cenie są wejścia grupowe?

Grupa to minimum 10 dzieci. Rezerwacje i cennik dla grup szkolnych na dni powszednie od 8:00 do 14:30 znajdują się na stronie. Rezerwacje dla grup firmowych, urodzin lub innych przyjmujemy telefonicznie +48 602 715 716 lub mailowo gdansk@wielkafabrykaelfow.pl.

4. Czy w Wielkiej Fabryce Elfów jest szatnia ?

Tak, na terenie Wielkiej Fabryki Elfów znajduje się bezpłatna szatnia, w której można zostawić okrycie wierzchnie i ewentualnie buty. Nie wymagamy zmiany obuwia ale warto zmienić dzieciom buty na wygodne, lekkie i łatwo zdejmowane.

5. Ile kosztuje parking?

Dla uczestników udostępniony jest parking, płatny wg cennika Amberexpo.

6. Jakim wejściem wejść do Wielkiej Fabryki Elfów?

Wejście B1, z parkingu do wejścia prowadzą drogowskazy.

7. Ile dzieci jest w grupie na jedną godzinę?

Na jedno wejście przyjmujemy 40 dzieci w przypadku wejść indywidualnych i 48 w przypadku grup szkolnych. Następnie dzieci są dzielone jeszcze na 3 mniejsze grupy wiekowe i w tym składzie zwiedzają Fabrykę wraz ze swoim Elfem.

8. Czy jest honorowana Karta Dużej Rodziny?

Tak, uprawnia ona do zakupu biletu z 20% zniżką. KDR należącą do dziecka, trzeba okazać przy wejściu na imprezę. Rabaty i ulgi nie łączą się.

9. Czy jest zniżka dla dzieci niepełnosprawnych?

Tak, ulga dla dzieci niepełnosprawnych wynosi 20%. Dokument poświadczający niepełnosprawność dziecka należy okazać przy wejściu na imprezę. Rabaty i ulgi nie łączą się.

10. Czy można indywidualnie przynieść prezent, który wręczy Mikołaj?

Nie, nie ma takiej możliwości. Dzieci do Świętego Mikołaja wchodzą w grupkach i nie możemy pozwolić na to, że jedno wywołane dziecko dostanie prezent, a inne nie. Dlatego wszystkie dzieci dostają od Mikołaja ten sam upominek – dyplom i gadżet z Fabryki. Po wcześniejszych ustaleniach, wyjątkiem mogą być grupy zorganizowane, w których każde dziecko dostaje prezent.