a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us

O fabryce

W tym roku zapraszamy do Wielkiej Fabryki Elfów online.

OPIS FABUŁY

Dzieci w około 13-osobowych grupach wyruszają w podróż po Wielkiej Fabryce pod opieką Elfa Przewodnika. W trakcie ponad 2 godzinnej zabawy, dzieci odwiedzą serię punktów z atrakcjami, w tym nie zabraknie punktów edukacyjnych, interaktywnych, atrakcji pozwalających dzieciom spożytkować ich energię, oraz oczywiście typowo świątecznych atrakcji, takich jak pisanie listu, czy sama wizyta u Świętego Mikołaja, w trakcie której każde dziecko otrzyma Dylom Pomocnika Elfa i gadżet z Fabryki.

PRZYDATNE INFORMACJE

Wielka Fabryka Elfów zlokalizowana jest w Amber Expo, przy ul. Żaglowej 11 w Gdańsku. Wejście B.
Zabawa potrwa ponad 2 godziny.
Wszystkie atrakcje znajdują się w ogrzewanych pomieszczeniach.
Dla gości Fabryki udostępniony będzie parking  dla samochodów osobowych (płatny wg cennika AmberExpo) oraz bezpłatny parking dla autokarów szkolnych.
Dla naszych gości udostępniamy bezpłatną szatnię. Nie wymagamy zmiany obuwia, jednak dbając o komfort dzieci, można zabrać lżejsze buty lub wygodne kapcie.
Na terenie Wielkiej Fabryki Elfów znajduje się Kawiarnia Elfów, w której rodzice i opiekunowie mogą spędzić czas, oczekując na dzieci.  Jest to miejsce, do którego dzieci zostaną odprowadzone po zakończonej zabawie. Oczywiście wszystkich chętnych dorosłych, zapraszamy do towarzyszenia dzieciom podczas całej podróży.
Tuż obok Kawiarni znajduje się też Warsztat Elfów, w którym można uczestniczyć w warsztatach malowania bombek lub kubków (dodatkowo płatne), również można odpocząć, po wyczerpującej, pełnej wrażeń zabawie oraz zakupić pamiątki z Fabryki.
Na terenie Wielkiej Fabryki Elfów znajduje się restauracja AmberSide, która serwuje ciepłe przekąski i dania obiadowe.