a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us

O Wielkiej Fabryce Elfów online

Elfy, na specjalne życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. .

Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą punkty z atrakcjami. Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem, który wręczy każdemu dziecku drobny upominek.

Wielka Fabryka Elfów na pewno się odbędzie. Gdy nie będzie możliwe zrealizowanie stacjonarnej imprezy, dzieci wezmą udział w spotkaniu online z Elfami i Mikołajem.

BILETY

GRUPY SZKOLNE, PRZEDSZKOLNE

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jaka jest fabuła?

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Wszystkie Elfy pod okiem samego Świętego Mikołaja ciężko pracują, aby zdążyć z produkcją prezentów na Święta. W fabryce pojawił się jednak Elf Urwihultaj, który sprawił, ze maszyny przestały działać i produkcja prezentów jest zagrożona. Wszystkie Elfy próbują dowiedzieć się kim jest ów Urwihultaj, jednak pomocną dłoń mogą podać dzieci, które właśnie weszły do Wielkiej Fabryki Elfów. Pod opieką Elfa Przewodnika, dzieci pomogą elfom naprawić szkody oraz odnaleźć Urwihultaja.

Wielka Fabryka Elfów na pewno się odbędzie. Gdy nie będzie możliwe zrealizowanie stacjonarnej imprezy, dzieci wezmą udział w spotkaniu online z Elfami i Mikołajem.

Ile biletów kupić?

Jeden bilet to wstęp dla jednego dziecka (w cenie biletu dla dziecka, zawarte jest wejście dla jednej osoby dorosłej).

Każde dziecko musi posiadać swój bilet.

Bez biletu mogą wejść dzieci, poniżej 1 roku życia, które towarzyszą starszemu rodzeństwu i rodzicom.

Należy kupić tyle biletów, ile dzieci powyżej 1 roku życia ma wziąć udział w zabawie.

Dodatkowa osoba dorosła (np. w przypadku, gdy odwiedza nas 1 dziecko i dwóch dorosłych), dokupuje bilet wstępu „połówkę”, tuż przed wejściem, w cenie połowy biletu normalnego (nie połowa ceny promocyjnej/po rabatach) na dany termin. Ich ilość, w przeciwieństwie do biletów dla dzieci, nie jest ograniczona, więc jeżeli mamy kupiony wcześniej bilet dla dziecka na pewno będzie możliwość zakupienia biletu dla dodatkowego dorosłego tuż przed wejściem.

Czyli np.:

  • 1 dziecko + 1 dorosły = 1 bilet
  • 2 dzieci + 2 dorosłych = 2 bilety
  • 1 dziecko + 2 dorosłych = 1 bilet + „połówka” dokupiona przed wejściem
  • 3 dzieci + 1,2 lub 3 dorosłych = 3 bilety
Dla dzieci w jakim wieku jest zabawa?

Sugerujemy, że program jest odpowiedni dla dzieci w wieku 3-10 lat. Oczywiście można przyjść z dzieckiem w innym wieku, wówczas musi ono posiadać bilet. Wejście bez biletu jest możliwe dla dzieci poniżej 1 roku życia, które towarzyszą rodzicom i starszemu rodzeństwu.