a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us

O fabryce

Już po raz piąty, zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! Elfy, na specjalne życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Jak co roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą Elfom odnaleźć Ósmą Legendę.

Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą punkty z atrakcjami. Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem, który wręczy każdemu dziecku płytę z muzyką Elfów! Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczyła także stałych bywalców!

Rezerwacja wejść grupowych tutaj.

OPIS FABUŁY

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Wszystkie Elfy pod okiem samego Świętego Mikołaja ciężko pracują, aby zdążyć z produkcją prezentów na Święta. Elf Ważniak prezentuje dzieciom legendy Wielkiej Fabryki Elfów. Jednak karty z Ósmej Legendy zostały wyrwane. W fabryce pojawił się Elf Urwihultaj, który sprawił, ze maszyny przestały działać i produkcja prezentów jest zagrożona. Wszystkie Elfy próbują dowiedzieć się kim jest ów Urwihultaj, jednak pomocną dłoń mogą podać dzieci, które właśnie weszły do Wielkiej Fabryki Elfów. Pod opieką Elfa Przewodnika, dzieci pomogą elfom naprawić szkody oraz odnaleźć zaginione strony Ósmej Legendy.

JAK DO NAS DOTRZEĆ